nimmerklug (nimmerklug) wrote,
nimmerklug
nimmerklug

В городе был объявлен приказ петлюровского коменданта.

В приказе этом было сказано, что в ночь на завтра командованием петлюровской армии будут пущены против большевиков смертоносные фиолетовые лучи, предоставленные Петлюре французскими военными властями при посредстве "друга свободной Украины" французского консула Энно.

В связи с пуском фиолетовых лучей населению города предписывалось во избежание лишних жертв в ночь на завтра спуститься в подвалы и не выходить до утра.


Упродовж двох діб, приблизно в однакові часові періоди, після 21.00, в Маріупольському районі Азовського моря тактичні групи катерів Маріупольського загону морської охорони зі складу Об’єднаних сил спостерігають певні провокативні дії.

З напрямку, де розпізнаний один з кораблів Берегової охорони ФСБ РФ, що тримається на певній відстані, з настанням темряви, відбувається освітлення катерів Морської охорони Держприкордонслужби України променем зеленого кольору. Так звані сеанси освітлення тривають по декілька хвилин. Шкоди здоров’ю екіпажів та виходу з ладу технічних засобів після впливу променя на даний час не зафіксовано. Однак, беручи до уваги, що подібні явища, які мали місце на лінії розмежування на суходолі, неодноразово призводили до травмування військовослужбовців, вжито відповідних заходів із захисту життя та здоров’я персоналу.

За даним фактом повідомлено територіальні підрозділи військової прокуратури, Національної поліції та СБУ.

Морська охорона Держприкордонслужби продовжує відслідковувати дії кораблів Берегової охорони ФСБ РФ.
Tags: українознавство
Subscribe

 • Э-э-х!..

  Нам бы так!

 • Измена!

  Глава "Гистадрута" призвал Амира Переца начать переговоры с "Ликудом" Глава партии НДИ Авигдор Либерман заявил в интервью радиостанции "КАН РЭКА",…

 • Допрыгались

  с Гапонами?

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments